Wyprawa na spływ kajakowy z dziećmi - jak się przygotować

Jeśli szukasz pomysłu na ciekawą rozrywkę dla całej rodziny, a jednocześnie chcecie spędzić trochę czasu na powietrzu, to wybierzcie się na spływ kajakowy. To wspaniała rozrywka, która z pewnością zachwyci każdego malucha i zapewni dobrą zabawę również rodzicom. Jak się przygotować na taką wyprawę i o czym należy pamiętać? Chętnie to dla Ciebie sprawdzimy.

Czytaj więcej

Spływy firmowe - idealny sposób na integrację pracowników

Jeśli szukasz pomysłów na imprezę integracyjną dla pracowników, ale chcesz, żeby to było coś oryginalnego, to koniecznie sprawdź oferowane przez nas spływy firmowe. Taka wyprawa z pewnością na długo pozostanie w pamięci zatrudnionych osób, pozwoli im się lepiej poznać, a przede wszystkim nauczy zespoły współpracy.

Czytaj więcej

Spływ kajakowy - jakie jest niezbędne wyposażenie?

Jeśli marzy Ci się aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, ale znudziła Ci się jazda na rowerze i górskie wspinaczki, to ciekawą alternatywą może być spływ kajakowy po rzece Radomka. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z wiosłowaniem, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł, zebraliśmy w nim kilka cennych wskazówek dla osób, które po raz pierwszy wybierają się na spływ.

Czytaj więcej

Co warto wiedzieć przed pierwszym spływem?

Nie ma nic lepszego niż aktywny wypoczynek na łonie natury, to doskonały sposób na to, aby się odprężyć i odpocząć od codziennych obowiązków. Jeśli szukasz dobrej rozrywki dla całej rodziny, to spływ kajakowy jest idealnym rozwiązaniem. Zanim jednak wyruszysz na wyprawę, koniecznie sprawdź co musisz ze sobą zabrać, z naszym poradnikiem nic Ci nie umknie!

Czytaj więcej