Jeśli szukasz pomysłów na imprezę integracyjną dla pracowników, ale chcesz, żeby to było coś oryginalnego, to koniecznie sprawdź oferowane przez nas spływy firmowe. Taka wyprawa z pewnością na długo pozostanie w pamięci zatrudnionych osób, pozwoli im się lepiej poznać, a przede wszystkim nauczy zespoły współpracy.

Co oferujemy?

Chętnie zorganizujemy dla Was spływ kajakowy rzeką Radomką. Taka aktywność na świeżym powietrzu to doskonały sposób na odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Dodatkowym atutem jest malownicza okolica, która w pełni oddaje piękno kozienieckich rezerwatów. Podczas spływu podziwiać można drzewa iglaste, takie jak sosny i jodły, ale również liściaste, np. olbrzymie dęby. Na terenie samej puszczy zobaczyć można również wiele gatunków chronionych roślin, takich jak paprotka zwyczajna czy widłaki.

Spływy firmowe rzeką Radomką sprawdzą się zarówno dla amatorów, jak i osób, które pływały już kiedyś kajakiem. Głównie, dlatego że jest ona bardzo spokojna, a także posiada odpowiednio oznaczone przeszkody, które należy omijać. Dodatkowo, jej atutem jest bardzo czysta woda i piękna okolica, której uroku w pogodny dzień dodaje słońce oraz śpiew ptaków. Podczas spływu uczestnicy mogą podziwiać odpoczywające na wysepkach kaczki, ale także wiele innych gatunków ptaków.

Spływ firmowy – organizacja

Jeśli chcesz zabrać swoich pracowników na niezapomnianą przygodę, skontaktuj się z nami. Chętnie poznamy Twoje oczekiwania i postaramy się w pełni na nie odpowiedzieć. Wskażemy również możliwości oraz oszacujemy koszt udziału, który w dużej mierze zależny jest od liczby uczestników, a także dodatkowych atrakcji, jeśli takowe mają się pojawić. Nasza firma zajmuje się także wypożyczaniem kajaków, posiadamy zarówno modele jedno-, jak i dwuosobowe. Chociaż na integracje polecamy te dwuosobowe, które od uczestników wymagają współpracy. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która chętnie pomoże w organizacji spływu firmowego i doradzi najlepsze rozwiązania. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś i przeżyj wspaniałą przygodę na rzece Radomce!