Jeśli szukasz pomysłu na rodzinny weekend, to doskonałym sposobem na wspaniałą zabawę będzie spływ kajakowy. W naszej wypożyczalni znajdziesz model RTM Brio, wyposażony w dwa siedziska dla dorosłych i jedno dodatkowe dla dziecka (do 6 roku życia).

Dlaczego warto wybrać ten model?

Przede wszystkim dlatego, że jest on bardzo lekki, a jednocześnie wytrzymały, ponieważ został wykonany z trwałego polietylenu. Charakteryzuje go także doskonała zwrotność, która ułatwia przemieszczanie się po jeziorach i rzekach. Natomiast dobrze wyprofilowane oparcia przy siedzeniach zapewniają komfort nawet podczas długiego spływu.



Model ten doskonale sprawdzi się zarówno dla zaawansowanych kajakarzy, jak i dla osób, które swoją przygodę ze spływami dopiero zaczynają. RTM BRIO z pewnością odpowie na wymagania Twoje i Twojej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia najlepszego modelu dla siebie. Chętnie doradzimy jaki będzie najlepszy. Spływy to doskonała zabawa i wspaniała przygoda, która na długo pozostanie w pamięci zarówno dużych, jak i małych.